Viktor Šulc

S čím fotit svatby aneb jak sestavit ideální svatební set

garant workshopu: Fotori


FOTORI je jednou z největších půjčoven fotografického vybavení v ČR. Zaměřuje se především na poloprofesionální a profesionální fotografickou techniku a nabízí vybavení všech hlavních značek na fotografickém trhu. Nikon, Canon, Sony, Fuji, Sigma, Tamron.

Workshop povede Viktor Šulc. První fotoaparát si vybrečel již téměř 30 lety s první svatbu fotil před více než 20 lety. Digitální fotografii se věnuje od roku 2005. Postupem času zjisti, že z něj nebude ani nejlepší svatební, sportovní či reportážní fotograf a tak se více a více věnoval fotografické technice jako takové, což ho nakonec vedlo k myšlence provozovat půjčovnu fototechniky. Z počátku šlo spíše o koníček a půjčovaní vlastního vybavení, postupem času pak začala půjčovna nakupovat techniku už jen k půjčovaní. V současné době nabízí cca 20 fotoaparátů a 140 objektivů. Svatební fotografové tvoří významnou část zákazníků půjčovny.   


Popis workshopu:

Výhody a nevýhody jednotlivých systému a výběr objektivů pro fotografovaní svateb včetně praktických ukázek oblíbených svatebních setů. Pevné ohniska versus zoomy. Zrcadlovky versus bezzrcadlovky. Porovnaní odpovídajících setu od Nikonu, Canonu, Sony a Fuji. Je lepší volit originální objektivy a nebo objektivy třetích stran. Co přinese a co vás připraví profesionální výbava.   

Co se účastník naučí:  


Účastník získá přehled v technice, kterou nabízí přední výrobci fototechniky. Dozví se jaké kombinace objektivů jsou nejpoužívanější a jaké jsou nejnovější trendy v technice. K dispozici bude několik kompletních setů techniky pro praktické porovnání váhy, rozměrů a výkonu dané sestavy.

      

Délka trvání:

  • 60 minut

Místo konání:

Kapacita workshopu:

  • 15 účastníků

Cena:

  • zdarma