Tomáš Dolejší

Jak zpracovat svatbu v Lightroomu za dva dny


Tomáš Dolejší je člověk, od kterého nečekejte nudu nebo stereotyp. Na vysoké škole začal fotit, poté založil online magazín Fotorádce, napsal několik knih o fotografování a dodnes se věnuje vzdělávání fotografů. K tomu všemu profesionálně fotí přes deset let svatby. Fotky zpracovává v Lightroomu - a formou videokurzu, presetů a online magazínu Lroom+ se dělí s ostatními o své zkušenosti a postupy. Raději má reálný život se svou rodinou, než ten virtuální na sociálních sítích.


Popis workshopu:

Pro pokročilé....

Efektivita práce je pro svatebního fotografa naprosto zásadní. Proto se v tomto kurzu zaměříme na zrychlení a zefektivnění pracovního workflow v Lightroomu. A to se zaměřením přímo pro svatební fotografy. Zjistíte, že v Lightroomu dokážete upravit 99% svých fotek a že kompletně zpracovat svatbu za 2 dny není nic výjimečného. Stačí jen zjistit, jak na to. A to se dozvíte v tomto workshopu.

Co by měl mít účastník s sebou:

  • Volitelně notebook (aby si mohli postupy rovnou vyzkoušet), papír a tužka pro poznámky

Co se účastník naučí:

  • Zvýšení efektivity a zrychlení práce v Lightroomu, pokročilé úpravy a postupy, hromadné úpravy (synchronizace, presety...), rychlé třídění, export.

Délka trvání:

  • 150 minut

Místo konání:

Kapacita kurzu:

  • 15 účastníků

Cena:

  • 100 Kč