Lukáš "Kenji" Vrábel

Coloring v Zoner Photo Studiu X
Dodejte svým fotkám styl a atmosféru

garant workshopu: Zoner Photo Studio

Ahoj. Jsem Kenji − fotograf, retušér, lektor, Sigma ambasador a především zvědavec. Tuto vlastnost považuju za svou nejsilnější superschopnost. Neustále mě totiž nutí učit se nové věci a stavět se novým výzvám. Mám rád další zvědavé lidi, se kterými se sdružuji a hrdě jim předávám to, co jsem se naučil.

V komerční fotografii, ale i ve své vlastní tvorbě nejčastěji využívám kreativitu, emoce, vášeň, smysly, srdce a foťák. Všechny tyto nástroje neúnavně a vynalézavě aplikuji tak, abych s jejich pomocí vytvořil smysluplné a zajímavé dílo plné kouzelných a poutavých příběhů (o skřítcích a jednorožcích).

Mám za sebou několik úspěchů nejen v mezinárodních soutěžích, sérii líbivých výstav, pár ocenění a neúspěšnou kariéru sólového zpěváka. Narodil jsem se a vystudoval jsem gymnázium v Jihlavě, kde nyní také žiji. Za focením ale cestuji i do vzdálených končin. Největší vášní a motivací je pro mě moje žena, rodina, přátelé a sladkosti.

Popis workshopu:

Jak ve fotce podpořit atmosféru? Jak zvýraznit barvy, upravit barevný nádech a změnit náladu výsledného snímku? Jak si vytvořit osobitý styl úpravy fotografií?

Odpovědí je právě coloring anebo color grading. Na workshopu si vysvětlíme teorii barev, na cosi dát pozor už při focení a samozřejmě úpravy v post-processu.

Ty si ukážeme v Zoner Photo Studio X, které nabízí pokročilé nástroje pro hromadné zpracování fotek. Použití si ukážeme v praxi na svatebních fotografiích

Co se účastník naučí:

  • Přemýšlet nad tonalitou fotek, základy teorie barev a jejich kombinaci. Ukážeme si, jak používat hromadné úpravy v Zoner Photo Studiu X a zefektivnit tak svoje workflow.

Délka trvání:

  • 90 minut

Místo konání:

Kapacita workshopu:

  • 50 účastníků

Cena:

  • zdarma