Leoš Brabec

Jak se stát žádaným kameramanem?


Přední osobnost reportážní disciplíny - wedding videa. A současně průkopník jejího novodobého pojetí ztvárnění formou klipu. Trednsetter, který svatební video povýšil střihem na hudbu. Talent pro vyhledávání a výběr mimořádné svatební hudby. Insighter, člověk se schopností vidět situace propukajících emocí dříve než vznikou.

Autor stovek svatebních a desítek komerčních snímků.. Vyhledávaný tvůrce s neopakovatelným a rozpoznatelným vypravěčským rukopisem. Tvůrce příběhů lidí a značek. Inspirátor mnoha následovatelů. Profesionál, který je připraven investovat hodiny práce a cizelovat záběr do jeho dokonalosti. Dobrodruh, který zas a znova prožívá příběhy spolu se svými klienty. Kardiak, který hoří, nadchne davy a hýbne vesmírem pro perfektní záběr. Společník, u kterého máte během vteřiny pocit, že jej znáte přinejmenším tisíc let. Cestovatel, který se svojí prací projíždí obě hemisféry globusu. Neurotik lpící na tom, aby každá zakázka vždy dostala 100% Brabce.

  • Vitěz EEVA v kategorii BEST EUROPEAN VIDEOGRAPHER 2012
  • EEVA BRONZE EUROPEAN BEST VIDEOGRAPHER 2011
  • EEVA BRONZE EUROPEAN BEST VIDEOGRAPHER 2014

Popis workshopu:

Jaké jsou nejdůležitější, zásadní dovednosti k vytvoření osobitého svatebního videa? Workshop je určen pro všechny ty svatební kameramany, kteří se chtějí dozvědět něco o osobitém pohledu a přístupu na svatební video řemeslo. Vhodné i pro fotografy. 

Délka trvání:

  • 90 minut

Místo konání:

Kapacita kurzu:

  • 10 účastníků

Cena:

  • 100 Kč