Jan Tichý

Představení Sony systému

garant workshopu: Sony

 Svatební fotograf, lektor, Sony ambasador. Honza nejraději fotí lidi, život a architekturu. Je posedlý charakterem starých manuálních objektivů, které různě adaptuje a využívá na moderní digitální technice. Každý rok lektoruje desítky fotografických kurzů a prosedí stovky hodin v pražských kavárnách.

"Na úplném začátku byla láska k cestování a s tím spojená touha zaznamenávat vše nové a nepoznané. Fotograf krajinář, cestující po celém světě, fotící impozantní krajiny zaplavené magickým světlem - to byl můj sen.

Po dlouhych letech strávených za hranicemi jsem se vrátil zpět domů a můj zájem se spíše přeorientoval na focení lidí a běžného života. Skončil jsem tedy u fotografování portrétů, svateb a reportáží. Disciplíny, které mě až magneticky přitahují a nepřestávají mě bavit.

To ale neznamená, že si čas od času rád nevyčistím hlavu focením architektury, streetu nebo nočního města. Fascinuje mě používání starých manuálních objektivů na digitální technice, objevování a kreativní využívání jejich charakteru a nedokonalostí při mé tvorbě. To mě logicky dovedlo k bezzrcátkovým fotoaparátům Sony a k analogovým přístrojům nejrůznějších typů a značek.

V současné době také lektoruji celou řadu fotografických workshopů pro značky SONY a ZEISS."

Popis besedy:

Během přednášky probereme hlavní výhody Sony fotoaparátů a objektivů z pohledu svatebního fotografa. Ukážeme si důležité funkce. Dále projdeme doporučení nastavení, doporučení techniky. Ideální pro účastníky, kteří přemýšlí o Sony technice, ale moc se v tomto odvětví nevyznají. 

Co by měl mít účastník s sebou:

  • Nic.

Co se účastník naučí:

  • Bude se lépe orientovat v nabídce Sony techniky.

Délka trvání:

  • 1 hodinu

Místo konání:

Kapacita kurzu:

  • 20 účastníků

Cena:

  • zdarma


PRODEJ VSTUPENEK NA WORKSHOP BUDE SPUŠTĚNA 25. ÚNORA V 19 HODIN