Jakub Fišer

Instagram


Jmenuje se Jakub Fišer, ale na sociálních sítích vystupuji jako KUbajsz, popřípadě kubajszcom. Zaměřuji se na krajinářskou a sportovní fotografii, nicméně přes svatební sezonu si sem a tam odskočím i na nějakou svatbu. 

K fotografii jsem se dostal někdy kolem roku 2008 díky sportu. Konkrétně díky sjezdu na horských kolech, který jsem závodně dělal a naučit se ho fotit pro mě bylo výzvou. Od sportu jsem se pak přes portréty a různé reportáže dostal i ke krajinářské fotografii, která teď tvoří 95% mého portfolia. Při učení focení a vlastně i celkově práci s fotografií jsem se vždy snažil na vše přijít sám a vyhýbal jsem se zabředávání do technických pojmů, studování knížek atd. Čas jsem raději věnoval focení a následným úpravám. Proto se na workshopech věnuji převážně praktické části, bez zbytečných terminologií atd.

Popis besedy:

Instagram je sociální síť, ale při troše snahy se dá přiohnout a začít používat jako online médium k prezentaci portfolio. Je ale potřeba pamatovat na základní pravidla a využívat určitých triků k oslovení co nejvíce potencionálních zákazníků. A právě na tomto workshopu, si některá pravidla a triky řekneme ...

Co se účastník naučí:

  • Ovládat nejpoužívanější sociální síť

Délka trvání:

  • 90 minut

Místo konání:

Kapacita besedy:

  • 50 účastníků

Cena:

  • zdarma