Everbay – Zuzka Benešová a Martin Šlechta

Svatební portrétní focení


 Od roku 2011, kdy vzniklo naše studio Everbay, jsme fotili na 5 kontinentech lidi
s neuvěřitelnými příběhy, od bývalého CEO Applupo náčelníka vesnicejednoho starého kmene v Africe, který přežil boj se lvem. Zaměřujeme se převážně na focení svateb, které nám umožňují dělat práci, jejíž výsledky pro někoho hodně znamenají, být blízko lidem, poznávat je a inspirovat se jejich příběhy. A také cestovat, díky focení se totiž můžeme vracet na naše oblíbená místa po Evropě, na Islandu, Bali nebo na Novém Zélandu a každý rok objevovat místa nová. Jako v životě, tak i ve focení dáváme přednost tomu, co nám svět nabídne a prostřednictvím fotky se snažíme spíš dokumentovat, co přirozeně vidíme, než věci stylizovat do něčeho, co nejsou.


Popis workshopu:

Portrétní focení je důležitou součástí svatby a během workshopu vám ukážeme, jakým způsobem k němu přistupujeme my, aby byl součástí celého svatebního příběhu, jak plánujeme lokace, jak pracujeme s párem, aybsme docílili přirozených, nestrojených fotek, i s čím dalším experimentujeme. Probereme i specifika focení na digitál versus na film.

Máme rádi když z lidí vyzařuje jejich osobitost, zvolí šaty, dekorace, místo atd. podle sebe, mají odvahu udělat věci jinak, když jim to dává smysl. Tomu jsme se snažili přizpůsobit i styling našeho páru, se kterým budeme v rámci workshopu fotit, takže se můžete těšit na moderní, netradiční pojetí.

Co by měl mít účastník s sebou:

  •  Fotoaparát (v případě zájmu) a něco na poznámky

Co se účastník naučí:

  • Během workshopu si projdeme celý proces tvorby svatbních portrétů a ukážeme si, jak udělat skvělé svatební portréty i když je k dispozici málo času a snad by workshop mohl i přispět k zamyšlení nad tím, jaký typ svatebních fotek vy sami chcete dělat, aby byly odlišné od ostatních, aby byly vaše.

Délka trvání:

  • 180 minut

Místo konání:

Kapacita přednášky:

  • 15 účastníků

Cena:

  • 100 Kč